13-17 MAYIS 2021 AVRUPA MİLLİ TAKIM KADROSU

13-17 MAYIS 2021 AVRUPA MİLLİ TAKIM KADROSU İÇİN TIKLAYINIZ..

31 Mart -04 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenen  Türkiye Vücut Geliştirme-Fitness  Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri sonunda Teknik Kurullarımız  tarafından Milli Takıma seçilen Ancak; Avrupa Şampiyonasına Götürülemeyen Sporcularımızın Dikkatine!

Federasyonumuz tarafından 4 Mayıs 2021 tarihinde yapılan resmi açıklamada, 31 Mart – 04 Nisan 2021 Tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme – Fitness Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri sonunda, Teknik Kurullarımız  tarafından Milli Takıma seçilen ancak; Avrupa Şampiyonasına götürülemeyen ve ekteki listede isimleri yer alan sporcularımızın Milli Takım haklarının saklı kalacağı duyurulmuştu.

Bu Kapsamda 29 Eylül- 3 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan Türkiye Vücut Geliştirme – Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinin tartı günü olan 29 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 18:00’da  ekteki listede isimleri bulunan tüm sporcularımızın,  Kurtköy Mahallesi Kurtköy Anadolu Lisesi Karşısı Lise Sokak No:1 Pendik/İstanbul adresi ve LOKASYON : https://maps.app.goo.gl/yh272zyuUgSco1ki9 Linkinde bulunan Pendik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Kurtköy Spor Salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir. Teknik Kurullarımız tarafından form kontrolleri yapılarak değerlendirilecektir. Formları yeterli görülen sporcularımız Federasyon imkanı ile Dünya Şampiyonasında  yarışacak olan Milli Takım kadrosuna dahil edilecektir.   Formları Yeterli Görülen Master Sporcularımız ise kendi imkânları ile Milli Takım kadrosuna dahil edilecektir. Formları yetersiz görülen sporcular Milli Takım kadrosuna alınmayacaktır.

Form kontrolünün yapılacağı il dışından katılan sporculara yolluk ve harcırah ödenecek olup, master kategorisi sporcuları ile İstanbul il merkezinden katılan sporculara yolluk ve harcırah ödenmeyecektir.