14-23 MAYIS 2019 YUNANİSTAN /LOUTRAKİ AVRUPA BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM KAFİLESİ

BİLEK GÜREŞİ CAMİASININ DİKKATİNE!

 

14- 23 Mayıs 2019 tarihleri arasında Yunanistan’da düzenlenecek olan Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasına katılacak olan Bilek Güreşi Milli Takım kafilesi hakkında;

 

         Lütfen herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için yazının tamamını dikkatlice okuyalım.

   Kafile listesinde isimleri yer alan tüm sporcu, idareci, hakem ve antrenörlerin (yeşil pasaportu olanlar hariç) GRİ PASAPORT çıkarmak için; 12 NİSAN Cuma gününe kadar, aşağıda belirtilen evrakları Federasyon’a kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

 

     GRİ PASAPORT için gerekli evraklar;
– 3 adet biometrik fotoğraf 
– nüfus cüzdanı fotokopisi
– kendi imkanları ile katılanların banka dekontu
–  tel numarası, açık adres, memur olarak çalışanların kadro ve derecesinin  belirtildiği ve beden ölçülerinin yazılı olduğu bir bilgi kağıdı.
NOT: Gri pasaport için Federasyon’a gönderdiğiniz evraklar, Federasyon’da düzenlenip onaylandıktan sonra size tekrar kargo ile gönderilecektir. Elinize ulaşan bu evraklarla gri pasaport müracaatında bulunabilirsiniz.

Gri pasaport işlemleri İl Nüfus Müdürlükleri’nde yapılmaktadır. 18 yaşından küçüklerin anne ve babalarıyla gitmeleri gerekmektedir.


     GRİ PASAPORT RANDEVU;

Gri Pasaport randevularınızı; bugünden itibaren  https://randevu.nvi.gov.tr/#/nvi  internet adresine girerek, mümkünse  29 Nisan- 30 Nisan 2019 tarihlerine almanız gerekmektedir. Federasyon’un göndereceği pasaport evrakları, 26 Nisan 2019  tarihinde elinize ulaşacaktır. Federasyon’dan gelen evraklarla, randevu tarih ve saatinde İl Nüfus Müdürlüğü’nde olmanız yeterli olacaktır. Adınıza düzenlenen pasaportlar, daha sonra adresinize posta yoluyla gönderilir.

 

Federasyon Adres;
Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu 
Meşrutiyet Cad. Alibey Apartmanı 29/23      Kızılay/Çankaya/Ankara


Not: Yeşil pasaportu olanların Teknik Kurul üyesi Mustafa AYDIN’a bilgi vermeleri gerekmektedir. (0506 889 87 30)