21-25 EYLÜL 2022 TARİHLERİ ARASINDA TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS ŞAMPİYONASI VE DÜNYA ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNE KATILACAK OLAN KULÜP VE SPORCULARIN DİKKATİNE !

  Federasyonumuzun 2022 Faaliyet Programında yer alan, Türkiye Vücut Geliştirme – Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri, 21-25 Eylül 2022 tarihleri arasında İstanbul Pendik İlçe Müdürlüğü Kurtköy Spor salonunda yapılacaktır.

Söz Konusu müsabakaya Yarışma elamanının A- 1 Bu Yarışma Kuralları 1.madde Bu Yarışmaya;

  1. a) C Vatandaşı olan sporcular Kulüp lisansı ile yarışmalara katılacaktır. ( Türkiye Silahlı Kuvvetleri Personelleri ve Askerler Ferdi Lisans ile katılabilir.)

  2. b) Bu Şampiyonaya katılacak olan Spor Kulüplerimizin, Federasyonumuzun belirlediği 2022 yılı Faaliyet Katılım Tescil Ücreti olan 750 TL’yi federasyonumuz banka hesabına yatırmaları gerekmektedir. Yatırmayan Kulüplerimiz sporcuları bu yarışmaya katılamayacaktır. (TEB Bankası IBAN TR440003200000000073049441 ). Dekontun açıklama bölümüne Kulüp adı ve branş ismi belirtilmeli Örneğin: İstanbul Sancak Spor Kulübü Derneği – Vücut Geliştirme ve Fitness Branşı

  3. c) Spor kulüplerimizin, Vücut Geliştirme ve Fitness branşında ( 2022 yılı vizeli ) en az 2. Kademe belgesi olan bir antrenör ile en az bir yıllık sözleşme yaparak görevlendirilmiş olması ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Bilgi Sisteminde Antrenör olarak işlenmiş olması gerekmektedir. 2022 Antrenör vizesi ile sözleşmesi olmayan ve spor bilgi sitemine işlemeyen kulüplerimiz yarışmaya katılamayacaktır.

                Yukarıdaki maddeleri yerine getiren kulüplerimizin isimleri 09.09.2022 tarihinden itibaren güncel olarak günlük https://eski.tvgfbf.gov.tr/  adresinde bulunan Federasyonumuz Web sayfasından yayınlanacaktır.

                 Federasyonumuz Yarışma Reglamanı belirtilen yukarıdaki şartları yerine getirmeyen Spor Kulüpleri bu yarışmaya katılamayacağından bu kulüpler adına yarışan sporcular yarışmaya alınmayacaklardır.