28-30 Eylül 2018 Uluslararası Medikal Fitness ve Düzeltici Egzersiz Kongresi

ULUSLARARASI KONGRE DUYURUSU

 

Medikal Egzersiz ve Fitness Antrenörleri Derneği ve Beyaz Organizasyon tarafından organize edilen İnönü Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından desteklenen “Uluslararası Medikal Fitness ve Düzeltici Egzersiz (International Conference on Medical Fitness and Corrective Exercise)” kongresi 28-30 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul Cevahir Asia Otel’ de gerçekleştirilecektir. “Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu” olarak kongre kapsamında düzenlenecek bilimsel oturumlar ve sertifika eğitim programları (workshoplar) akredite edilmiştir. Söz konusu etkinlik hakkında daha detaylı bilgi için aşağıda belirtilen linke tıklayabilir veya belirtilen iletişim numarasını arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önemli Not: Kongre kapsamında verilen sertifika eğitimi programlarını “Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu” vize ve gelişim semineri olarak tescillenebilecektir. Katılımcılar “Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu” tarafından kongre kapsamında Eylül ayı içerisinde aktifleştireceği resmi paneline kayıt yaptırmak zorundadırlar. Vize ve Gelişim Semineri akreditasyonu için tüm katılımcılar “E-Devlet üzerinden kayıtlarını yaptıracaktır” (Ön Kayıtlar Eylül Ayı içinde duyurulacak) 450 TL vize ve gelişim semineri ücreti ile akreditasyon için gerekli olan belgeleri sağlamak zorundadırlar.

Ücretler kesinlikle Federasyonumuz hesabına değil , E-Devletten alacağınız referans koduyla Garanti Bankasına yatıralacaktır.

 

Kongre Adresi:

www.medfitcorrex.com

İletişim Tel:

0554 561 76 61 (Safa ÇINARLI)