TVGFBF ÖZEL EĞİTİM PROGRAMLARI BİLGİLENDİRME

Camiamızın değerli antrenörleri ve profesyonelleri, tüm dünyada gelişen ve değişen fitness trendleri gibi ülkemizde de fitness sektörü hızlı bir şekilde gelişmekte ve büyümektedir.

Sağlık ve performansın bütünleştiği fitness alanında, antrenörlerin ve profesyonellerin mesleki gelişim ve kariyer planlaması da hızla gelişmektedir.

Camiamızın geleceğine ışık tutacak değerli antrenörlerimizin kendilerini en iyi yönde geliştirmesi ve kariyer planlamalarını en doğru yönde yapması federasyonumuzun önemli misyonlarından biridir.

Sektörümüzde uzun zamandır gözlemlediğimiz bir çok üniversite onaylı, e-devlet onaylı, mesleki gelişim kursları ve özel eğitim kursları tarafından yapılan;

Fitness antrenörlüğü ,eğitmenliği, koçluğu, danışmanlığı, uzmanlığı, gibi geçerlilikleri ve kimliği belli olmayan kursların varlığı ve çoğalması camiamıza ve antrenörlerimize maddi, manevi zarar vermektedir.

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu olarak sektörümüzün geleceğine ve antrenörlerimizin kariyerine sahip çıkmak adına Antrenörlük Kademe Kurslarımızın dışında Özel Kurslarımız 2022 yılı itibari ile faaliyete geçecektir.

Özel eğitim programlarımız ve içerikleri en yakın zamanda internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacaktır bilgilerinize.

 

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu