Federasyonumuzun 5.kademe tekniktrektör hocalarımızdan Taner Karataş vefat etmiştir. Cenazesi Bugün(04-08-21) ikindi namazına mütakiben Feriköy mezarlığına defnedilecektir tüm sevenlerinin ve camiamızın başı sağolsun.
![](https://eski.tvgfbf.gov.tr/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-08-04-at-16.19.14.jpeg)
Federasyonumuzun 5.kademe tekniktrektör hocalarımızdan Taner Karataş vefat etmiştir. Cenazesi Bugün(04-08-21) ikindi namazına mütakiben Feriköy mezarlığına defnedilecektir tüm sevenlerinin ve camiamızın başı sağolsun.