Denizli bölgesi Bilek Güreşi sporcumuz Yasin Batır, motosiklet kazası sonucu vefat etmiştir. ALLAH rahmet eylesin, mekanı CENNET olsun İNŞALLAH. Ailesi ve yakınlarına sabırlar dileriz. Camiamızın başı sağolsun.
![](https://eski.tvgfbf.gov.tr/wp-content/uploads/2022/01/31C7F738-E41B-4C0B-9CA3-FD7A43124FCE.jpeg)
Denizli bölgesi Bilek Güreşi sporcumuz Yasin Batır, motosiklet kazası sonucu vefat etmiştir. ALLAH rahmet eylesin, mekanı CENNET olsun İNŞALLAH. Ailesi ve yakınlarına sabırlar dileriz. Camiamızın başı sağolsun.