Vücüt Geliştirme,Fitness,Çocuk Fitness Sporcularının ve 31 Mart – 04 Nisan 2021 Tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme – Fitness Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri sonunda, Teknik Kurullarımız tarafından Milli Takıma seçilenlerin dikkatine

13-17-MAYIS-2021-AVRUPA-MİLLİ-TAKIM-KADROSU-İÇİN-TIKLAYINIZ (5)

2021 Türkiye Vücut Geliştirme-Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Millî Takım Seçmeleri Hakkında Duyuru

Federasyonumuz faaliyet programında yer alan 2021 Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinin  29 Eylül- 3 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanmaktadır. Şampiyonanın düzenleneceği il ve  yarışma reglamanı   ilerleyen tarihlerde Federasyonumuz resmi sayfalarında açıklanacaktır.

 

2021 Türkiye Çocuk Fitness Şampiyonası  Hakkında Duyuru

Federasyonumuz faaliyet programında yer alan 2021 Türkiye Çocuk Fitness Şampiyonasnın  10-12 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanmaktadır

Şampiyonanın düzenleneceği il ve yarışma reglamanı ilerleyen tarihlerde Federasyonumuz resmi sayfalarında açıklanacaktır.

 

31 Mart -04 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenen  Türkiye Vücut Geliştirme-Fitness  Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri sonunda Teknik Kurullarımız  tarafından Milli Takıma seçilen Ancak; Avrupa Şampiyonasına Götürülemeyen Sporcularımızın Dikkatine!

Federasyonumuz tarafından 4 Mayıs 2021 tarihinde yapılan resmi açıklamada, 31 Mart – 04 Nisan 2021 Tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme – Fitness Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri sonunda, Teknik Kurullarımız  tarafından Milli Takıma seçilen ancak; Avrupa Şampiyonasına götürülemeyen ve ekteki listede isimleri yer alan sporcularımızın Milli Takım haklarının saklı kalacağı duyurulmuştu.

Bu kapsamda ekteki listede isimleri bulunan tüm sporcularımızın,  29 Eylül- 3 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan Türkiye Vücut Geliştirme – Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinin tartı günü olan 29 Eylül 2021 tarihinde saat 12:00 da Teknik Kurumlarımız tarafından form kontrolleri yapılarak değerlendirilecektir. Formları yeterli görülen sporcularımız Federasyon imkanı ile Dünya Şampiyonasında  yarışacak olan Milli Takım kadrosuna dahil edilecektir.   Formları Yeterli Görülen Master Sporcularımız ise kendi imkânları ile Milli Takım kadrosuna dahil edilecektir. Formları yetersiz görülen sporcular Milli Takım kadrosuna alınmayacaktır.

Form kontrolünün yapılacağı il dışından katılan sporculara yolluk ve harcırah ödenecek olup, master kategorisi sporcuları ile il merkezinden katılan sporculara yolluk ve harcırah ödenmeyecektir