TOKAT 10-14 AĞUSTOS 2021 TÜRKİYE BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASI DÜNYA ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ

Gençlik Spor Bakanlığı otel ve konaklama ile ilgili resmi yazı için tıklayınız.

2021 BİLEK GÜREŞİ TOKAT Yarışma Reglamanı için tıklayınız…

2021-TÜRKİYE-BİLEK-GÜREŞİ-ŞAMPİYONASI-hakkında-açıklama-için-tıklayınız…

otel listesi 

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 16.06.2021 tarihinde, Federasyonumuz dahil olmak üzere tüm Federasyonlara göndermiş olduğu resmi yazıda, Ulusal turnuvalar ile Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım seçmelerinin artık otellerde değil , Spor Bakanlığına bağlı kurum ve tesislerde düzenlenmesi belirtilmiştir.

2021 Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım seçmeleri için, teklif edilen illerimizden Şanlıurfa, Kilis ve Antalya illerimiz Ağustos ayında çok sıcak olduğu için, Eskişehir ilimiz ise daha önceki yıllarda birkaç kez  şampiyonaya ev sahipliği yaptığı için değerlendirilmemiş olup, Federasyonumuz Yönetim Kurulu, MHK ve Teknik Kurulumuzca yapılan istişareler neticesinde, 2021 Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası ve Milli Takım Seçmelerinin TOKAT ilimizde düzenlenmesine karar verilmiştir.

NOT: Tokat Havalimanı tadilatta olduğu için Tokat’a uçuş yapılamamaktadır. Hava yolunu tercih edeceklerin Sivas’a uçuş yapmaları gerekmektedir.

Sivas Havaalanı – Tokat merkez arası 109 kilometre olup bir buçuk saat sürmektedir.

Tokat ilinde konaklama yapılabilecek otel isimleri ve telefon bilgileri, yarışma reglamanı ekinde bulunan dosyada mevcuttur. Sporcu , idareci ve antrenörler istedikleri otellerde konaklama yapabilirler.

Bu yarışmada KYK yurtlarında konaklamak isteyen sporcu , idareci ve antrenörler için,

Erkekler için,

Mehmet Emin Tokadi Erkek Yurdu Hizmet verecektir.

Adres: Yeniyurt Mahallesi Vali Zekai Gümüşdiş Bulvarı No:153/1 Merkez/TOKAT

 

 

Kızlar için,

Ballıca Yurt Müdürlüğü (Kız) Hizmet verecektir.

Adres: Bedestenlioğlu Mahallesi Kampüs sokak No:21 Merkez / TOKAT

 

İrtibat: Ahmet SOĞUKPINAR 0541 249 20 09

Kafilede yer alan kız ve erkek sporcu sayısı ile kafile başkanları belirtilerek Whatsapp üzeinden mesaj  atılması gerekmektedir.

 

Şampiyona Hakemleri, Teknik Kurul üyeleri, Yönetim Kurulu, organizasyon görevlileri ve Federasyon büro personeli Federasyonun belirlediği otelde konaklayacaktır.